Агрохолдинг «Авангард» може виконати свої майбутні зобов’язання з використанням грошових коштів та інших короткострокових активів.

Про це повідомляють аналітики Simplywall.st, пише Latifundist.com.

«Можливість виконання майбутніх зобов’язань з використанням грошових коштів зменшує побоювання щодо ділових операцій «Авангарду» при виникненні будь-яких несприятливих обставин», — йдеться в повідомленні.

При цьому зазначається, що відношення боргу до власного капіталу «Авангарду» перевищує 100%, а це означає, що це компанія з високою часткою позикових коштів.

«Це не проблема, якщо компанія послідовно збільшує свій прибуток. Але під час економічного спаду, так як ліквідність може зменшиться, це ускладнює роботу», — відзначається в повідомленні.

Так, той операційний грошовий потік, який «Авангард» може генерувати на щорічній основі, не покриває того, скільки він фактично винен в найближчій перспективі.

«Рівні заборгованості і грошових потоків «Авангарду» вказують на поліпшення. Але охоплення грошовим потоком менше чверті боргу означає, що з ефективністю роботи можуть бути проблеми. Однак його висока ліквідність гарантує, що, якщо виникнуть несприятливі обставини компанія буде продовжувати працювати безперебійно», — підсумували в Simplywall.st.

Нагадаємо, що «Авангард» за I півріччя 2017 р скоротив чистий збиток в 2,78 рази до $11,7 млн (I півріччя 2016 року — чистий збиток $32,6 млн).

Довідка:

Холдинг «Авангард» спеціалізується на виробництві курячих яєць, активи AVANGARDCO IPL входять до складу агрохолдингу Ukrlandfarming PLC, засновником є бізнесмен Олег Бахматюк.