«Укрлендфармінг» Олега Бахматюка має намір до 2015 року придбати 3 тис. вагонів-зерновозів , щоб забезпечити себе транспортом для перевезення зерна. Про це журналістам повідомив власник «Укрлендфармінг» Олег Бахматюк.

«Є в планах придбати 3 тис. вагонів зерновозів … Думаю, ми зробимо це протягом року», — сказав Бахматюк , не уточнивши вартості такого придбання.

Крім того, бізнесмен повідомив, що «Укрлендфармінг» планує закупити 1 тис. автомобілів для перевезення зерна з полів на елеватори.

Довідка УНІАН . «Укрлендфармінг» є найбільшим українським агропромисловим холдингом , який займається вирощуванням сільськогосподарських культур і насіння , виробництвом яєць і яєчних продуктів ( Avangardco IPL ) , виробництвом цукру , тваринництвом і виробництвом м’яса , а також дистрибуцією сільськогосподарської техніки.

До складу компанії входить 146 зерносховищ, 19 птахофабрик, 19 м’ясокомбінатів, дев’ять ферм з вирощування курей- несушок, шість насіннєвих заводів, шість цукрових заводів, шість комбікормових заводів, три селекційних господарства, три репродуктора, два заводи з виробництва шкіри і завод з виробництва яєчних продуктів.

Земельний банк компанії після придбання українських активів холдингу «Валинор» восени 2013 року склав 657 тис. га.

Джерело