Компанія українського бізнесмена Олега Бахматюка «Авангард», що є найбільшим в Україні і Європі і одним з найбільших у світі виробників курячих яєць, зайняла другий рядок у рейтингу найбільших платників податків до бюджету міста Києва. Про це звітує Державна фіскальна служба за підсумками 2017 року.

«Вісник Державної фіскальної служби України» склав рейтинг 10 найбільших платників податків до бюджету столиці у 2017 році. Підприємства оцінюються за найбільшою сумою всіх сплачених податкових платежів до державного та місцевих бюджетів. Компанії з ТОП-10 оплатили більше 2 млрд грн. податків до бюджету міста Києва.  Серед лідерів зі сплати податків — компанія «Авангард» Олега Бахматюка, виробник курячих яєць, 35% яких компанія відправляє на експорт.

До ТОП-10 увійшли наступні компанії (за обсягом сплачених податків):

  1. ТОВ «Сільпо-Фуд»
  2. ПАТ «Агрохолдинг Авангард»
  3. Національний банк України
  4. ТОВ «АТБ-Маркет»
  5. ПАТ «БТА Банк»
  6. ТОВ «Газ-МДС»
  7. Державна акціонерна холдингова компанія «Артем»
  8. Державна установа «Держгідрографія»
  9. ПрАТ «Мультиплекс-Холдинг»
  10. ТОВ « Інвестиційна вагонна компанія»


Загалом за 2017 рік «Авангард» Бахматюка поповнив бюджет столиці більш ніж на 400 млн грн.. Компанія «Авангард», що спеціалізується на виробництві яєць і яєчних продуктів, є другим в світі по виробництву яєць і яєчних продуктів за даними провідного фахового видання в галузі птахівництва World Poultry і першим – в Україні і Європі. «Авангард» є частиною найбільшого агрохолдингу країни, UkrLandFarming Олега Бахматюка, що керує більш ніж 300 підприємствами в 600 населених пунктах України. Також «Авангард» входить до ТОП-100 платників податків України за даними Державної фіскальної служби.

За даними «Вісника Державної фіскальної служби України»