AVANGARDCO IPL  Олега Бахматюка, найбільший виробник яєць і яєчних продуктів в Україні, 2 грудня повідомив про нове призначення. Зокрема, директором з інвестицій агрохолдингу тепер буде Олексій Єргієв.

До приходу в компанію Олексій Єргієв займав пост віце-президента інвестиційно-банківського департаменту ІК «Трійка Діалог Україна», де він відповідав за залучення капіталів, злиття і поглинання в агросекторі , харчової промисловості, роздрібній торгівлі, секторі фінансових послуг.

У сферу його відповідальності входитимуть питання, пов’язані зі стратегією, залученням фінансування, корпоративними фінансами і взаємодією з інвесторами, наголошується в повідомленні.

Крім того, Олексій Єргієв суміщатиме свою нинішню посаду з обов’язками радника генерального директора та власника агрохолдингу UkrLandFarming Олега Бахматюка, основного акціонера AVANGARDCO IPL.

«Компанія зацікавлена ​​в інноваційному підході у роботі з інвесторами, а також активізації розвитку на швидкозростаючих ринках. Впевнена, що Олексій Єргієв додасть необхідний імпульс для досягнення поставлених цілей», зазначила глава ради директорів компанії Наталія Василюк.