VAB Банк Олега Бахматюка має намір до кінця 2014 р. збільшити кількість кредитів АПК у корпоративному кредитному портфелі майже до 70%. Про це повідомив голова правління банку Денис Мальцев. «Частка кредитів АПК у корпоративному кредитному портфелі ВіЕйБі Банку становить 58 %. У середньостроковій перспективі банк планує зайняти лідируючі позиції на ринку кредитування сільгосптоваровиробників. Реалізуючи цю стратегію, банк в 2014 р. збільшить частку кредитів для АПК майже до 70 %», — сказав він.

За його даними , кредитний портфель юридичних осіб банку на початок жовтня 2013 р. складе 9,2 млрд грн , з яких портфель підприємствам сектору АПК — 5,3 млрд грн.

Банк надає кредити на строк до трьох років стабільно працюючим підприємствам АПК для проведення посівної кампанії , придбання добрив і засобів захисту рослин , зазначив він.

Крім того , VAB Банк і лізингова компанія «VAB Лізинг» реалізують лізингові програми для сільгосптоваровиробників.

«Банк вибрав стратегічним напрямком кредитування агропромислових підприємств середнього сегмента , які змогли адаптуватися до кризи і вийти на прибуток в умовах економічної стагнації », — додав він.

Джерело