Бізнес на 90% залежить від стабільності в країні, повідомляє Олег Бахматюк, засновник агрохолдингу UkrLandFarming, в інтерв’ю LB.ua.

«Знаєте, є величезні доходи, коли видобуваєш діаманти в Африці. Рівень витрат мінімальний, робоча сила коштує дуже дешево, але ти можеш не добігти з цими діамантами — тебе можуть застрелити », — наводить О. Бахматюк як приклад.

За його словами, в Україні потрібно зробити дві речі: перше — задекларувати стратегію, яку будуть виконувати, і більше нічого не треба робити.

«І тут не важливо, які будуть податки. Якщо брати якийсь прототип, який був до цього в Аргентині, в Бразилії 10-15 років тому, і щось подібне створити і задекларувати, і зробити », — упевнений Бахматюк.

О. Бахматюк наводить приклад економіки Китаю. За його словами, Стратегію розвитку Китаю на 10 років читають усі. Всі інвестфонди.

«Всі знають, що як написано, так і буде зроблено. Фактично вже з першої публікації ще нестворений ресурс починає приносити дохід державі. Тому що люди впевнені в стабільності », — підводить підсумок О. Бахматюк.