Провідний виробник продукції рослинництва і тваринництва в Євразії — група компаній UkrLandFarming PLC — виступила генеральним спонсором першої міжнародної конференції «Українське зерно — світу!» (2-4 березня 2014 р., Гонконг).

За останні 5 років UkrLandFarming PLC стала лідером українського агропромислового ринку в частині впровадження високотехнологічних і прогресивних методів управління, інноваційних рішень в українському аграрному бізнесі.

В даний час загальний земельний масив компанії в обробці становить 654 тис. га і розташований в 22 з 24 областей України , а також в АР Крим. Операції групи поширюються на всі кліматичні зони України , що дозволяє забезпечувати найбільш широкий асортимент вирощуваних культур.

Зернова інфраструктура UkrLandFarming PLC складається з 10 елеваторних комплексів (2 елеваторних комплекси в смт Степанівка та смт Червонозаводське — найбільші на території Європи) і 216 горизонтальних зерносховищ із загальним обсягом одноразового зберігання 2,1 млн. тонн. До складу групи також входять 5 заводів з переробки насіння сумарною потужністю в еквіваленті 510 тонн пшениці на добу.

Група є одним з провідних українських експортерів продукції рослинництва в Європейський союз і регіон Близького Сходу і Північної Африки. На сьогоднішній день підприємства, що входять в UkrLandFarming PLC, є найбільш технічно розвиненими в Україні , про що свідчить той факт, що в 2012 р. ці підприємства стали єдиними приватними компаніями, що отримали дозвіл на експорт кукурудзи в Китай.