UkrLandFarming, найбільший агрохолдинг України, збільшує земельний банк з 532 тис. га до приблизно 670 тис. га за рахунок купівлі українських активів агрохолдингу Valinor і ще близько 20 інших агропідприємств, передає «Інтерфакс — Україна».

«Найбільш великий купується актив — Valinor, плюс невеликі активи в різних областях»,- сказав глава ради директорів і власник компанії Олег Бахматюк, коментуючи повідомлення Антимонопольного комітету України (АМКУ ) про видачу дозволу UkrLandFarming на купівлю цих підприємств.

За його словами, операція з придбання Valinor буде закрита в самий найближчий час , так як всі умови були узгоджені, всі необхідні кроки зроблені і необхідно було лише дозвіл АМКУ. Земельний банк цього холдингу органічно доповнить наявні у UkrLandFarming і на 70 % розташований в зоні неризикових землеробств , що дозволить компанії досягти раніше поставленої мети щодо збільшення збору сільгоспкультур до 3 млн тонн на рік з упором на кукурудзу.

Говорячи про інші окремі сільгосппідприємства і міні – агрохолдинги, що в стані придбання, Бахматюк підтвердив, що ряд з них займається тваринництвом, зокрема розведенням великої рогатої худоби.

«Але в основному купували через земельний банк», — додав глава ради директорів найбільшого українського агрохолдингу.

Він також підкреслив, що кошти на покупку активів Valinor та інших агропідприємств були зарезервовані.

latifundist.com