Ukrlandfarming Олега Бахматюка, один з найбільших українських агрохолдингів, переносить первинне публічне розміщення (IPO) на Лондонській фондовій біржі на 2015 рік.

Про це в ексклюзивному коментарі Національному агропорталу Latifundist.com розповів заступник генерального директора Ukrlandfarming Ігор Петрашко. «Звичайно, це буде Лондон, я не бачу йому альтернативи. Можливо, Гонконг стане додатковою майданчиком. Але це не перспектива 2014 року, країнові рейтинги впали дуже сильно. Відновляться вони — повернемося до питання співпраці. Можливо, це буде 2015 -й рік», — сказав він.

В даний час, за його словами, компанія веде переговори з великим американським фондом, який може провести приватне розміщення цінних паперів холдінга. Также Ukrlandfarming веде аналогічні переговори з 5 великими закордонними фондами.

«Загалом планувалося розміщення і на Лондонській, і на Гонконзькій біржах. Питання не знімається. Коли це буде — залежить від готовності інвестора купувати українську компанію. Зрозуміло, що продати за будь-яку ціну нікому не цікаво. Так, ми могли б вийти і розміститися за 50 %. Але навіщо нам це, тут немає логіки. Тому потрібно знайти правильний час і місце», — підсумував Петрашко.