Агрохолдинг UkrLandFarming Олега Бахматюка планує експортувати в 2013/ 14 МР більше 2,5 млн тонн зерна і планує увійти до трійки найбільших експортерів України.

Про це виданню «Центр Транспортних Стратегій » повідомила генеральний директор холдингу Галина Василик.

«Минулого року наша компанія почала прямий експорт . І вже восени 2012 року ми займали шосте місце в Україні з експорту зернових культур. Станом на 1 березня ми займали четверте місце в списку найбільших експортерів кукурудзи. Плани на 2013 /14 МР в нас досить амбітні . Історично самий напрямок у нас залишається Євросоюз , це більше 50 % експорту , основна країна — це Іспанія , що стосується кукурудзи , пшениці , то це ринки Єгипту і Близького Сходу. Дуже рада констатувати , що минулого року ми відправили перші кораблі з нашим хлібом на Японію » , — розповідає вона.

За її словами , компанія вивчає ринок далекомагістральних машин для перевезення зерна.

«Це є проблемою сьогодні для всієї України . У зв’язку з тим , що вагонів- хоперів катастрофічно не вистачає , для нас актуальним у цьому році буде наявність власних машин для перевезення зерна. На даний момент ми вибираємо постачальників цих машин і будемо закуповувати більше 200 автомобілів . Економічно на 300-400 км возити автомобільним транспортом — доцільно » , — розповіла Василик.

cfts.org.ua