Фонд державного майна України передав пакет акцій ПАТ » Стебницьке гірничо -хімічне підприємство» Полімінерал » приватному покупцеві . ПАТ «Компанія Райз», підконтрольна холдингу «Укрлендфармінг» Олега Бахматюка повністю оплатила 93,52 % акцій. Про це повідомляє приватизаційне відомство.Згідно з даними ФДМУ , інвестиційна програма нового власника передбачає кілька мільярдів гривень капіталовкладень.

Раніше повідомлялося, що «Укрлендфармінг» збирається відновити роботу «Полімінералу» навесні 2014 року, після шестирічного простою. Імовірно , 500 млн грн будуть спрямовані на реконструкцію підприємства, що дозволить забезпечувати видобуток 350-400 тис тонн калійної руди. До цього «Райз» щорічно імпортувала близько 120 тис. тонн калійних добрив з Білорусі.

» Полімінерал » спеціалізується на видобутку мінеральної сировини для хімічної промисловості та виробництва добрив, переважно калійних, які в даний час імпортуються в Україну.

«Укрлендфармінг» є одним з найбільших агрохолдингів Євразії за розміром земельного банку і виробництва яєць. Крім того, займається вирощуванням зернових, виробництвом яєчних продуктів, цукру, вирощуванням великої рогатої худоби, дистрибуцією техніки, добрив і насіння.

Джерело