Агрохолдинг «Авангард» Олега Бахматюка, найбільший український виробник яєць і яєчних продуктів , призначив корпоративним брокером українську інвесткомпанію SP Advisors (Кіпр).

Як повідомляється в прес-релізі SP Advisors в понеділок, інвестиційна компанія підписала угоду про співпрацю з материнською структурою «Авангарду» — групою компаній «Укрлендфармінг «.

У рамках співпраці SP Advisors призначена радником агрохолдингу по зв’язках інвесторами (IR), а також корпоративним брокером AvangardCo (холдингова компанія «Авангарду», Кіпр), що забезпечує ліквідність торгів її акціями на Лондонській фондовій біржі.

Генеральний директор SP Advisors Нік Піацца, слова якого наведені в прес -релізі, вважає, що в нинішніх ринкових умовах як ніколи важливо побудувати грамотну систему комунікації з інвесторами.

«Ми раді працювати з одним з найбільш динамічних гравців на українському аграрному ринку і пишаємося , що налагоджений контакт з базою наших інституційних клієнтів поклав початок співпраці між SP Advisors і «Укрлендфармінг». Я впевнений, що наша співпраця допоможе зміцнити відносини компанії з інституційними інвесторами», — сказав він.

«Для публічної компанії важливо завжди підтримувати відкритий і прозорий діалог з інвесторами та ринком. Ми вважаємо, що співпраця з SP Advisors дозволить нашій компанії і далі зміцнити роботу в цьому напрямку», — цитується в прес-релізі заступник генерального директора «Укрлендфармінга» Ігор Петрашко.