Дочка одно з найбільших українських агрохолдингів UkrLandFarming, дистрибуційна компанія «Райз» має намір постачати паливо аграріям.

Вхідна в агрохолдинг UkrLandFarming Олега Бахматюка компанія «Райз» постачатиме паливо для аграріїв по всій Україні. Експерти підкреслюють існуюче насичення українського ринку торгівлі паливом і згадують невдалі аналогічні спроби з боку великих аграрних компаній України, пише сьогодні газета «Капітал».

Про плани «Райз» поставляти паливо для аграріїв по всій Україні повідомила прес-служба компанії. «Ми будемо реалізовувати дрібним оптом якісні нафтопродукти виробництва Мозирського (Білорусь) і провідних російських НПЗ», — сказав генеральний директор «Райз» Сергій Сизоненко. Перевагою компанії, за його словами, є розвинена логістична мережа з 25 філій і 54 виробничих баз.

Експерти ринку називають такий бізнес досить ризикованим для новачків. «Ми працюємо за конкурсами, оголошуємо торги, однак дозволити собі відпускати продукцію з відстрочкою платежу, як це прийнято в агросекторі, не можемо», — відзначив в. о. директора компанії-постачальника білоруського палива «БНК-Україна» Віктор Волчкевіч.

Джерело