Бахматюк  та його UkrLandFarming планують створити два спільних з Китаєм підприємства. Про це Олег Бахматюк розповів у інтерв’ю LB.ua
Олег Бахматюк зауважив, що підприємство  з виробництва насіння  планують створити з найбільшим китайським виробником.

«Будуть створені два спільних підприємства. Одне — з виробництва насіння з найбільшим китайським виробником. В чому проблема і в Китаї, і в Європі щодо вирощування насіння, так це просторова ізоляція. Насіння, фактично, постійно мігрує по території компанії і лише за рахунок цього вона може існувати. Окремо цей бізнес дуже важко собі уявити. В Європі він, наприклад, дуже дорогий, тому що ти мусиш платити, якщо ти сієш кукурудзу, то на 3-4 км у тебе має бути посіяна кукурудза. Якщо ти сієш соняшникове насіння, то це має бути взагалі 10-20 км, що робить неможливим роботу людей навколо. І ти мусиш компенсувати їм великі кошти… У Китаї така ж ситуація за рахунок росту продуктивності. Вони шукають інші території для вирощення насіння. Ми зараз з компанією «Монсанто» працюємо, бо є її основним партнером в Україні по вирощуванню насіння… Не першого покоління, не наукового, а вже як виробники самого насіння. Китай в цьому плані цікавий, тому що він дуже сильно прорвався, він має величезні свої можливості і працює вже 15 років. Що у нас вийде з цього, ми ще не знаємо», — розповідає власник  агрохолдингу UkrLandFarming.

Також Бахматюк відмічає, що друге спільне підприємство буде створено у сегменті засобів захисту рослин, в якому UkrLandFarming виступатиме дистриб’ютором. «Китай є найбільшим виробником активної речовини засобів захисту рослини, активно шукає ринки збуту і хоче знайти нові ринки збуту.

А тут багато залежить від сертифікації, термінів, внутрішніх моментів, які ми допомагаємо нашим китайським партнерам пройти. Ми сподіваємося вже за рік-півтора вийти на ринок з цими товарами», — зазначає Олег Бахматюк.