Фонд державного майна України (ФДМУ) визнав сільгоспкомпанія «Райз» переможцем приватизаційного конкурсу з продажу 93,52% держпакета акцій Стебницького «Полімінералу».

2 жовтня конкурсна комісія розглянула заявки компаній «Райз» і «Агротрейд НД» (Суми), в результаті чого «Райз», що запропонувала за 93,52% акцій «Полімінералу» найвищу ціну в 56 млн грн, була визнана переможцем конкурсу.

Як відомо, Фонд державного майна України оголосив конкурс з відкритою пропозицією ціни за принципом аукціону з продажу 93,52% держпакета акцій Стебницького гірничо-хімічного підприємства «Полімінерал» 11 вересня п.р.

Довідка УНІАН. Стебницьке державне гірничо -хімічне підприємство «Полімінерал» займається видобутком мінеральної сировини для хімічної промисловості та виробництвом мінеральних добрив. «Полімінерал» володіє низкою земельних ділянок у Києві загальною площею близько 4 тис. кв. м.

Компанія «Райз» створена в 1992 році. «Райз» є національним дистриб’ютором насіння, засобів захисту рослин, мінеральних та спеціальних добрив, сільськогосподарської техніки та запчастин, мінеральних та спеціальних добрив.

У червні 2011 року «Укрлендфармінг» Олега Бахматюка придбав більше 99% акцій компанії «Райз».

agroconf.org