Компанія «Райз» Олега Бахматюка почала пропонувати нову послугу: тепер кожен бажаючий може замовити безкоштовну демонстрацію роботи техніки у власному господарстві. Компанія «Райз» прагне стати ще більш відкритою для клієнтів: тепер менеджери не просто розкажуть про переваги техніки і покажуть її на картинці, але і привезуть обрану техніку і продемонструють її ефективність в господарстві. «Також ми поділимося унікальним досвідом технології обробки полів і розповімо, як отримати реальний прибуток від роботи», — повідомив Любомир Голубовський, генеральний директор ВАТ Компанія «Райз». В арсеналі компанії є вся необхідна техніка для використання на полях, як самохідна , так і причіпна. Також клієнт може сам вибрати виробника. В наявності техніка Farm World, Farmet, Gregoire, Hardi, Kverneland, Schulte, John Deere, пише АгроПравда.

2013 компанія «Райз» (Київ), за попередніми даними , закінчила з чистим прибутком 14,269 млн гривень. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Активи компанії на кінець 2013 року склали 8,487 млрд гривень , поточні зобов’язання — 2,989 млрд  гривень.

Дебіторська заборгованість на кінець 2013 року склала  2,748 млрд гривень.

2012 «Райз» закінчила з чистим прибутком 11,251 млн гривень.

Райз входить до групи Ukrlandfarming; є одним з найбільших постачальників насіння, засобів захисту рослин, мінеральних добрив і сільськогосподарської техніки в Україні.