VAB Лізинг підтримує розвиток українського агробізнесу, надаючи послуги фінансового лізингу для придбання сільськогосподарської техніки та обладнання.

«VAB Лізинг підтримує розвиток українського агробізнесу, надаючи послуги фінансового лізингу для придбання сільськогосподарської техніки та обладнання. Спільно з РАЙЗ ми створили оптимальну лізингову програму , яка дозволяє сільгоспвиробникам отримати техніку з мінімальним авансом — від 20 % на термін до 5 років. А головною особливістю цієї програми є можливість отримання безпроцентної розстрочки на строк до 2 — х років! Це дозволить сприяти більш активної заміни морально застарілої техніки аграріями та введенню нових технологій » , — зазначає Людмила Золотарьова , генеральний директор VAB Лізинг .

Клієнтам пропонуються індивідуальні умови , гнучкі сезонні графіки підібрані під особливості кожного Клієнта , можливість виділення залишкової вартості для зменшення щомісячної навантаження , гнучкий підхід до оцінки фінансового стану компанії , розстрочка по страховці , реєстрації , та інші послуги.

prostobankir.com.ua