Компанія «Райз» , що входить до Групи Укрландфармінг Олега Бахматюка взяла участь у форумі «HR DAYS в Україні 2013», інформує прес-служба компанії.

«Райз» розвиває потенціал своїх співробітників і реалізує у сфері управління персоналом кращі практики і технології. Так, протягом цього року навчання пройшли більше 1000 співробітників компанії», — зазначила HR-директор компанії Яна Романенко.

Також вона додала, що в «Райз» щорічно розробляється більше 10 програм, з яких понад 70% — ті, які заплановані після оцінки персоналу.

Під час форуму вона також відповіла на актуальне питання, що стоїть перед українським ринком — може корпоративне навчання підвищити ефективність.

Учасники отримали і практичний досвід від агрокомпанії — кого , чому, коли вчити і за допомогою яких інструментів можна підвищити ефективність навчання персоналу.

«Серед планів компанії на наступний рік стоїть реалізація дистанційного навчання через внутрішній корпоративний портал ( WebTutor )», — наголошується в прес -релізі.

Також планується побудова систем агрошколи як філій Корпоративного Університету та подальша реалізація програми по взаємодії з аграрними вузами і старт роботи з профільними коледжами та технікумами.

latifundist.com