Стабільне й впевнений розвиток сільськогосподарського сектора України сприяє поліпшенню економічного становища в країні.

Про це заявив радник генерального директора агрохолдингу UkrLandFarming Олега Бахматюка Олексій Єргієв , пише «АПК -Інформ».

«На сьогоднішній день існує ряд факторів , що сприяють розвитку сільськогосподарської галузі України . Серед таких — підвищення попиту на сільгосппродукцію на тлі збільшення споживання протеїну , а також збільшення виробництва біодизеля. У свою чергу , обмежений потенціал врожайності, а також зміни клімату обмежують розвиток зазначеного тренду», — заявив він.

Він також зазначив , що в 2013 р. сільськогосподарський сектор України продемонстрував зростання на 13 % , що є найвищим показником серед інших галузей промисловості. При цьому частка доходу в іноземній валюті від експорту української сільгосппродукції склала 25 % в загальних постачаннях товарів на світовий ринок.

«Серед найбільш прибуткових секторів сільськогосподарської галузі — виробництво соняшнику (+46,8 % за 2012 р.), а також тваринництво (+53 % за 2012 р.) і, зокрема , свинарство (+2 % за 2012 г)»,- уточнив він.