Сьогодні дії банків направлено на потреби клієнтів. Кожен день залежно від політичної ситуації потреби клієнтів змінюватися, і тому в VAB Банку стартує марафон забезпечення потреб наших клієнтів. Ми розробили і впровадили ряд пропозицій для кожної групи (сегмента) наших клієнтів:

1 ) Для діючих клієнтів, у яких настає дата завершення депозиту, не залежно від терміну дії вкладу, Банк пропонує пролонгувати депозит на умовах: 1.1. Гривня — 25 % годових 1.2 . Долар — 12 % годових Банк інформує кожного клієнта про умови пролонгації шляхом відправки смс-повідомлень за 3 дні до дати пролонгації депозиту.

2 ) З 03.03.2014 року стартує продукт «З Любов’ю VAB_Компенсаціонний» даний продукт дозволить клієнтам, які в термін з 01.02.14 по 28.02.14 р. достроково розірвали депозит, отримати від банку можливість не тільки оформити депозит по Акційним ставками: 2.1. UAH — 25 % 2.2 . USD — 12 % 2.3. EUR — 11,5 % Але й повернути втрачені відсотки за достроково розірваним внеску й Бонус у вигляді до нарахування % за період часу з дати дострокового розірвання депозиту по дату оформлення депозиту «З Любов’ю VAB_Компенсаціонний».

3 ) Для клієнтів, які хочуть змінити валюту діючого вкладу, VAB Банк пропонує можливість конвертації як гривневих вкладів у валюту так і зворотної конвертації. Для цього зверніться у відділення Банку для отримання консультації та покриття ваших потреб, оформивши продукт «З Любов’ю VAB_Конвертаціонний».

4 ) Для клієнтів, які в період з 27.02.2014г. по 16.03.2014г. поповнюватимуть депозити, в рамках умов депозитів VAB Банк встановлює надбавки до процентної ставке. Надбавка встановлюється за поповнення діючих вкладів до процентної ставки: 1) Надбавка до відсоткової ставки за діючим депозитом; 2) Надбавка до відсоткової ставки для оформлення нового депозіта. Ознакоміться з розмірами надбавок можна за посиланням. Приєднуйтесь до марафону VAB Банку!