10 жовтня платформа розвитку агробізнесу AgroTalks вже втретє провела нетворкінг-конференцію, яка присвячена технологічним інноваціям в агросекторі.

В рамках  AgroTalksDay за 7 годин 14 спікерів розповіли про стартапи в агро, діючі технології, практичний досвід їх застосування, кращі практики та рішення для агросектору, а також відбулася демонстрація дронів. І якщо дрони та безпілотники вже стали для агробізнесу звичним явищем, то ми зосередились на нових розробках.

Олена Савчук (co-founder, CEO Water Cloud) розповіла про те, які виклики чекають на аграріїв у зв’язку із глобальним потеплінням та як впоратися із нестачею води, використовуючи нові технології. За допомогою нової розробки українських вчених фермер отримує недороге джерело водних ресурсів незалежно від території проживання, з окупністю в один сезон.

Як ідеально спланувати проект, як розподілити зони відповідальності, як синхронізувати всі процеси і співробітників для досягнення поставленої мети. Про конкретні кейси зі створення ідеального веб-проекту і вибору компанії-розробника мобільного додатку про все це розповіла Аліна Заболотня (компания Civenty).

Практичними кейсами використання систем телеметрії в контролі технологічних процесів в агровиробництві поділився представник найбільшого агрохолдингу UkrLandFarming Володимир Бабій.

a7d.com.ua