UkrLandFarming активно розширює свою присутність на китайському ринку, плануючи вийти на IPO у Гонконгу, залучаючи китайські інвестиції, і навіть планує створити два спільних підприємства з партнерами з Піднебесної.

Про це повідомив Олег Бахматюк, засновник агрохолдингу UkrLandFarming, в інтерв’ю LB.ua.

«До кінця наступного року ми плануємо вийти на публічні ринки. Однозначно бачимо для цього Гонконг », — повідомляє Олег Бахматюк.

За його словами, для Китаю важливо, щоб підприємство, що входить на його фінансовий ринок, було присутнє на його території. А UkrLandFarming на цей рік запланував поставити 500-700 тис. тонн кукурудзи в Китай.

Бахматюк впевнений, що мультиплікатор у Гонконгу буде однозначно цікавий для українських аграрних компаній.

Крім того, агрохолдингом UkrLandFarming з китайськими партнерами будуть створені два спільні підприємства. Одне — з виробництва насіння з найбільшим китайським виробником. Друге — з виробництва засобів захисту рослин.

«Китай є найбільшим виробником активної речовини засобів захисту рослини, активно шукає ринки збуту і хоче знайти нові ринки збуту. Ми сподіваємося вже через рік-півтора вийти на ринок з цими товарами », — повідомляє Бахматюк.

Нагадаємо, що UkrLandFarming планує реалізувати масштабний «зерновий проект» спільно з китайськими інвесторами загальною вартістю вартістю 2,5 млрд доларів.

Источник