ukrlandfarmingНайбільший в Україні агрохолдинг Ukrlandfarming PLC завершує будівництво першої черги комбікормово-елеваторного комплексу у с. Волиця Мостиського району Львівської області. Елеваторну частину підприємства із виробництва комбікормів планується ввести в експлуатацію до кінця 2014 року, комбікормовий завод – в 2015 році.

Завдяки наявності на проекті одночасно двох колій – широкої української та вузької європейської – даний об’єкт став найбільшим експортно-перевалочним елеватором в Західній Україні, що напряму орієнтований на європейські зернові ринки.

Загальна потужність елеватора на проекті «Мостиська» складатиме 104,4 тис тон одночасного зберігання кукурудзи, а продуктивність комбікормового заводу становитиме до 13 тон на годину.

Інфраструктура об’єкта складатиметься із шести силосів фірми AGI загальним об’ємом 15817 м3 та двох силосів об’ємом 20960 м3. Відділення сушки зернових з сушаркою фірми MEPUCF 150 має продуктивність 140 тон на годину, а сушарка фірми Brock 5000 – 125 тон на годину. У складі об’єкту також є робоча башта із норіями фірми AGI, приймальне відділення для автотранспорту потужністю 500 тон на годину; відділення відвантаження зернових на залізничний транспорт потужністю 250 тон на годину. Виробничий корпус комбікормового заводу обладнають устаткуванням фірми Buhler продуктивністю 13 тон на годину. Також комплекс буде мати адміністративно-побутовий корпус, лабораторії, очисні споруди та інші технологічні будівлі.