Агрохолдинг UkrLandFarming підприємця Олега Бахматюка отримав передекспортне фінансування (передоплату) поставок зерна на суму близько $60 млн від провідного світового виробника продуктів харчування компанії Cargill, передає «РБК-Україна».

Фінансування здійснюється в рамках укладеного контракту на постачання зернових і є частиною масштабної угоди про співпрацю двох сільськогосподарських холдингів.

За словами голови ради директорів UkrLandFarming Олега Бахматюка, компанія Cargill є стратегічним партнером українського холдингу.

«Це партнерство особливо важливо в контексті нашої стратегії розширення бізнесу, в тому числі і на ринки Китаю та Азії, де у Cargill вже є тверді позиції»,- зазначив Бахматюк.

Він також додав, що ефективна співпраця, укладення успішних контрактів і забезпечення гарантованих поставок з боку UkrLandFarming зерна та іншої продукції для потреб Cargill буде відігравати значну роль не тільки для поліпшення і зміцнення двосторонніх відносин, але і для нарощування загального експортного потенціалу України в цілому.

«Сьогодні ми говоримо про перший крок на шляху цього стратегічного співробітництва. Ми будемо тільки розширювати це взаємодія, доповнюючи існуючі домовленості новими контрактами і збільшуючи продуктову лінійку поставок якісних українських продуктів харчування»,- підкреслив глава UkrLandFarming.

latifundist.com