У с. Оліївка Житомирської області  компанія «Райз» Олега Бахматюка розпочала будівництво сучасного комбікормового — елеваторного комплексу місткістю 110 тис. т зерна одноразового зберігання.

Про це Національному агропорталу Latifundist.com повідомили в прес-службі Житомирської ОДА.

Тут буде працевлаштовано 100 місцевих жителів.

«З вашою і не тільки вашою допомогою ми сьогодні активно розвиваємо агропромисловий комплекс. Вже четвертий рік ми маємо стабільно високий урожай всіх культур , особливо зернових. Цього року будемо мати гарантовано 1,7 млн т», — повідомив голова облдержадміністрації Сергій Рижук, висловлюючи подяку компанії «Райз» за довіру, надану Житомирщині.

У відповідь компанія в особі Галини Василик подякувала владі Житомирщини, вбачаючи в ній великого партнера, порадника, помічника у всій роботі.

Новий сучасний комплекс буде не тільки зберігати зерно, а й щогодини виробляти 10 т комбікорму, що сприятиме нарощуванню експорту не напівфабрикатів або зерна, а м’яса, яєць, молока — готового продукту.

За словами Галини Василик , в Овруцькому районі ведеться будівництво такого ж сучасного комплексу, яке планується завершити навесні, до початку збирання ранніх зернових.

Після закладки капсули під фундамент об’єкту голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук , голова обласної ради Йосип Запаловський та операційний директор групи компаній UkrLandFarming Галина Василик підписали меморандум про взаєморозуміння.

«Це новий крок у взаєминах влади і бізнесу, що базується на основі відкритості та прозорості всіх бізнес — процесів», — повідомляють у прес-службі Житомирської ОДА.

latifundist.com