Агрохолдинг UkrLandFarming Олега Бахматюка забезпечує себе насінням власного виробництва, крім цукрових буряків.

«Ми зараз дуже активно працюємо над вирощуванням власного насіння. Компанія вже вирощує для себе все насіння, крім цукрових буряків, а також дуже багато насіння вже вирощує для продажу через дистриб’юторську компанію»,- повідомила журналістам операційний директор холдингу Галина Ковток у Рогатині Івано-Франківської області в понеділок.

За її словами, компанія найбільше пишається насінням кукурудзи, які виробляє спільно з американською компанією Monsanto.

«Насіння соняшника ми також робимо спільно з іноземними компаніями. У 2013 році почали виготовляти насіння ріпаку. Вже сьогодні в південних регіонах ми вирощуємо насіння озимого ріпаку», — розповіла директор.

Вона уточнила, що «компанія вже кілька років не використовує або використовує дуже мало сипучих мінеральних добрив».

«Ми використовуємо рідкісні аміачні добрива, безводний аміак, комплексні аміачні добрива, які швидше і краще впливають на рослини», — пояснила Г.Ковток.

За словами директора, одним із завдань компанії є використання засобів захисту рослин не «генериків, що не замінників, а тільки оригінальних препаратів».

Вона також зазначила, що найважливіше завдання холдингу — вивчення і впровадження інноваційних технологій для отримання високих врожаїв.

«Ми розуміємо, що землі більше не стає, але з кожного гектара нам потрібно отримувати більше врожаїв. Це і є основним нашим завданням на сьогоднішній день»,- підкреслила Г.Ковток.

Як повідомлялося, UkrLandFarming Олега Бахматюка має намір побудувати елеваторно-комбікормовий комплекс на 100 тис. тонн на м.Рогатин Івано — Франківської області.

UkrLandFarming, за його даними, є найбільшим агрохолдингом в Євразії, займається вирощуванням зернових, виробництвом яєць і яєчних продуктів, цукру, вирощуванням великої рогатої худоби, дистрибуцією техніки, добрив і насіння.

interfax.com.ua