1337169319_kukuruza-saharnayaНайбільший в Україні аграрний холдинг UKRLANDFARMING Олега Бахматюка в рамках  контракту із транснаціональною корпорацією Daewoo International Corporation вперше відправив з акваторії порту «Южний» до Китайської Народної Республіки судно типу Supramax із 54-ма  тис. тонн кукурудзи. Судно прибуло до порту Huangpu, Китай.

«Наша компанія  першою в Україні отримала дозвіл на здійснення поставок до КНР. Понад рік тривали переговори з представниками міжнародної корпорації Daewoo International Corporation щодо експорту нашої продукції, – зазначила директор UKRLANDFARMING PLC Галина Ковток. – Нарешті контракт було підписано, і UKRLANDFARMING відправив до КНР перше вантажне судно типу Supramax. До цього часу для експорту ми застосовували лише контейнерні перевезення».

UKRLANDFARMING PLC є  експортно-орієнтованою компанією, яка понад 12 років здійснює трейдингову діяльність на внутрішньому й зовнішньому ринках сільськогосподарської продукції в Україні. UKRLANDFARMING посідає 4 місце в ТОП-рейтингу експортерів кукурудзи з України та

6 місце в національному рейтингу компаній-експортерів.  У 2013/14 маркетинговому сезоні  агрохолдинг експортував  8% від загального обсягу зерна кукурудзи в Україні. Частка ULF від усього обсягу відправленого на експорт зерна з України становить 5% .

Довідка: Українська Група компаній UKRLANDFARMING сьогодні є найбільшим вітчизняним агропромисловим холдингом і представляє собою вертикально інтегровану структуру. До складу Групи входять більше ніж 200 провідних українських компаній, які здійснюють господарську діяльність у 22 областях України та обробляють понад 653 тис. га сільськогосподарських земель.

Після утворення в 2010 році UKRLANDFARMING активно працює в напрямах: рослинництво, в тому числі насінництво, молочне та м’ясне тваринництво; виробництво яєць і яєчних продуктів, м’яса й м’ясопродуктів, шкіри.

ГК ULF здійснює як трейдингову діяльність, так і дистрибуційну, постачаючи сільськогосподарським товаровиробникам насіння, засоби захисту рослин, мінеральні та спеціальні добрива, сільськогосподарську техніку, запасні частини, надає послуги з технічного сервісу, зі зберігання й переробки зерна, а також транспортно-логістичні та послуги з обробітку сільськогосподарських земель.

До структури UKRLANDFARMING входять 12 елеваторів, 5 насіннєвих заводів, 6 цукрових заводів, 19 м’ясокомбінатів, 2 шкірзаводи, завод із виробництва яєчних продуктів, 19 птахофабрик, 3 репродуктори II порядку, які забезпечують виробничі потреби компанії в добовому курчаті; 10 зон з підрощування молодняку; 6 кормових заводів і 4 склади для довготривалого зберігання яйця.

 

Прес-служба UKRLANDFARMING PLC