Клієнти установи отримали можливість відкрити депозити і картки за особливими умовами.

З 10 червня по 10 вересня VAB Банк Олега Бахматюка запустив акцію «З Днем народження», в рамках якої всім діючим та новим клієнтам банку пропонують депозит і картку «Подарунок». Також отримати їх можуть друзі і знайомі користувачів.

Клієнтам пропонують не тільки відкрити депозити і картки за особливими умовами, а й отримати гарантовані подарунки. Також бажаючі візьмуть участь у розіграші трьох поїздок до Англії, Швейцарії і Японії.

До депозиту «Подарунок» кожен клієнт гарантовано отримає надбавку до діючої процентної ставки в розмірі +2% у гривнях і +1% у доларах США / євро, один з 21 тис. призів і можливість оформлення преміальної картки VISA Gold зі знижкою 21%.

«Банк традиційно святкує День народження, пропонуючи різноманітні акційні умови для своїх клієнтів, — зазначив заступник голови правління VAB Банку, директор роздрібного банку цієї фінустанови Антон Шаперенков. — У 2012 р. у зв’язку з 20-річним ювілеєм закладу розігрували 1 млн грн та автомобіль Hummer. А цього року до 21-річчя банку 2 липня клієнти отримують можливість відкрити депозити і картки за особливими умовами і отримати подарунки. Це підтверджує, що банк завжди піклується про своїх клієнтів, пропонуючи їм цікаві та вигідні продукти ».

Оформити такий депозит можна як у відділенні фінансової установи, так і в Інтернет-банкінгу. З детальними умовами продукту можна ознайомитися на офіційному сайті VAB Банку.

podrobnosti.ua