Популярність інтернет-банкінгу серед українців помітно зростає. За даними компанії GfK Ukraine, у 2013 році кількість користувачів інтернет — банкінгу зросло на 35%. В цілому по системі його використовують 10-15 % клієнтів банків, але у провідних гравців ринку цей показник досягає 25-35%.

Серед сорока найбільших українських банків, що надають цю послугу, «Інвестгазета» відібрала тридцятку тих, у кого цей процес організований найкращим чином. У цьому рейтингу VAB Банк, на думку видання, істотно поліпшив свої показники в цьому році. А саме інтернет -банкінг VAB Банку розділ 7-9 позиції з ОТР- банком і Ощадбанком Росії з 30 банків, що брали участь в опитуванні. VAB Банк продовжує активно розвивати функціонал інтернет-банкінгу та розширювати перелік компаній, рахунки і послуги яких можна оплачувати в системі. На сьогоднішній день користувачі системи інтернет -банкінг можуть оплатити рахунки і послуги більше 130 постачальників послуг у різних областях України. Найбільш затребуваними послугами залишаються поповнення мобільного зв’язку, оплата комунальних платежів , оплата за Інтернет і телебачення, а також перекази між картковими рахунками .

Скориставшись інтернет- банкінгом VAB Банку, можна заощадити свій час, безкоштовно здійснюючи платежі, не виходячи з будинку або офісу!

Cистема інтернет- банкінг надає користувачам доступ до розширеного набору сервісів від VAB Банку. В інтернет -банкінгу можливо відкривати рахунки, здійснювати перекази як всередині банку, так і за його межі, розміщувати та поповнювати депозити, погашати кредити, керувати лімітами по картах і послугою смс-банкінг та ін Всі операції можна здійснювати в будь-який час доби і з будь-якої точки світу , де є доступ до мережі Інтернет.

Джерело