VAB Банк Олега Бахматюка приєднався до міжнародної ініціативи «День заощаджень».

Цей захід другий рік поспіль проводиться в Україні Незалежною асоціацією банків України під егідою Національного банку України (НБУ) і за підтримки німецького банку розвитку KfW.

У рамках даної акції банк запропонував клієнтам спеціальний депозит, який можна буде оформити в період з 1 по 31 жовтня 2013 Він може бути відкритий на ім’я дитини або одного з батьків (за умови пред’явлення свідоцтва про народження дитини до 18 років). Мета вкладу — забезпечити фінансове майбутнє малюка.

При оформленні депозиту юні клієнти банку можуть проявити свій талант, взявши участь у виставці дитячого малюнка. Найкращі картини, намальовані маленькими вкладниками, будуть опубліковані на сайті банку.

Мета Всесвітнього дня заощаджень — популяризація ідеї заощадження коштів, а також привернення уваги державних і приватних компаній до проблеми підвищення рівня фінансової грамотності населення. Всесвітній День заощаджень відзначається 31 жовтня. Вперше цей захід пройшов в Україні в 2012 році. У ньому прийнято участь 16 локальних фінансових установ.

dengi.ua