22 серпня 2013 у м. Лохвиця Полтавської області пройшов День поля, організований компанією «Райз», що входить до складу агрохолдингу UkrLandFarming Олега Бахматюка.

Всі гості, а їх було понад 450 осіб, змогли оцінити можливості обробки земель с/г технікою, представленою компанією «Райз», а також максимально вигідні умови придбання техніки від фінансового партнера — компанії VAB Лізинг.

Представники VAB Банку відзначили, що з кожним роком рівень інформованості споживачів про послугу лізингу в с/г сегменті зростає, а відповідно, збільшується попит на цю фінансову послугу. «Про збільшення популярності лізингу свідчать макропоказники. Ринок лізингу в Україні продовжує своє зростання в післякризовий період, і за останні 5 років частка лізингу в капітальних інвестиціях в економіку України за даними Державної служби статистики та Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» зросла з 1,5% до 8%»,- зазначає Людмила Золотарьова, Генеральний директор VAB Лізинг.

Розглядаючи різні варіанти придбання с/г техніки, насамперед, фермерам цікаво отримання техніки в користування в максимально стислі терміни і без відволікання оборотних коштів. Об’єднати ці вимоги можливо, набуваючи техніку в лізинг. Вивчивши потреби і можливості цього ринку, VAB Лізинг спільно з VAB Банком змогли об’єднати побажання аграріїв, запустивши спільні програми з дилерами, що дозволяють набувати с/г техніку з авансом від 20%, терміном до 5 років і можливістю сезонного погашення лізингових платежів, при цьому, середньорічне подорожчання складе від 7% у ГРН. Дані умови були представлені гостям Дня поля у вигляді комерційних пропозицій на кожну одиницю представленої компанією «Райз» с/г техніки та консультацій співробітників VAB Лізинг та VAB Банку.

За підсумками 1-го кварталу 2012 року частка с/г техніки в загальному лізинговому портфелі по ринку займала близько 16 %, а в 1-му кварталі 2013 року цей показник перевищив 20%. VAB Лізинг також відзначає позитивну динаміку, так за останній рік частка с/г техніки в портфелі зросла на 10%. За прогнозами обсяг продажів с/г техніки VAB Лізинг до кінця 2013 року перевищить 35% від усього обсягу продажів.

prostobankir.com.ua